AKTUALNOŚCI:

III Niedziela Wielkanocna
14 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy w kościele Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Niedziela Biblijna rozpoczyna XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem : „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i ludźmi w Kościele”.

O godz. 17:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową i wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa grzechy popełnione w świecie, Europie, w rodzinach, Parafii i Ojczyźnie.

2. W czwartek od godziny 17:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

3. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej.

4. W najbliższą niedzielę o godz. 17:00 – Rycerstwo Niepokalanej zaprasza do naszego kościoła Drogę Światła ( Via Lucis ) – wielkanocne nabożeństwo oparte na rozważaniu wydarzeń od Zmartwychwstania Pańskiego do Zesłania Ducha Świętego.

5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – Niedziela Daru Serca dla naszego kościoła.