AKTUALNOŚCI:

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
12 maja 2024 r.

1. Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Spotkanie Oazy Dzieci Bożych – dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:30.

O godz. 17:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową i wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

2. Nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny ( nabożeństwa majowe ) – codziennie po Mszy świętej o godz. 18:00 ( oprócz najbliższego poniedziałku – 13 maja ).

3. W nadchodzącym tygodniu :
* jutro, w poniedziałek ( 13 V ) – o godz. 17:15 – pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, połączone z nabożeństwem ku czci Najświętszej Maryi Panny ( nabożeństwem majowym ). Serdecznie zapraszamy.

* we wtorek ( 14 V ) – święto św. Macieja Apostoła.

* w czwartek ( 16 V ) – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika – Patrona Polski.

4. Msza święta zbiorowa za zmarłych przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy – 15 maja, w środę o godz. 18:00.

5. W piątek (17 V ) o godz. 18:45 – spotkanie z młodzieżą klasy VIII, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

6. W sobotę ( 18 maja ) – Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź święta – godz. 9:00 dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 30, klasa III A i III B.

Godzina 10:00 – Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź święta dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 30, klasa III C i III D.

7. W najbliższą sobotę (18 maja ) – kancelaria parafialna będzie nieczynna.

8. Uroczystość I Komunii świętej odbędzie się w naszej Parafii :

Szkoła Podstawowa nr 30 ( niedziela ) 19 maja 2024 r. o godz. 10:30 – Klasa III A i B. o godz. 12:00 – Klasa III C i D.

Szkoła Muzyczna i Społeczna (niedziela ) 26 maja 2024 r. o godz. 12:00.

9. Za tydzień, w niedzielę ( 19 maja ) przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.

10. Najbliższa, trzecia niedziela miesiąca – to Niedziela Daru Serca dla naszej świątyni. Za wszystkie ofiary indywidualne i składane na tacę na potrzeby naszego kościoła składamy serdeczne Bóg zapłać !

11. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony młodzieży 20 maja ( poniedziałek ) o godz. 18:00.

12. Zapraszamy młodzież na XXVIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w Lednicy, które odbędzie się 1 czerwca pod hasłem "Wracaj do domu !". Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Łukasza.