PARAFIA ¦W. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO
w D±browie Górniczej

Porz±dek nabożeństw

22.03.2014 - Turniej ministrantów o Puchar ¦w. Maksymiliana

W dniu 22 marca 2014r w hali sportowej w Zespole Szkół Muzycznych przy parafii ¶w. Maksymiliana w D±browie Górniczej odbył się turniej piłki halowej dla ministrantów z D±browy Górniczej i okolic – Puchar ¦więtego Maksymiliana.
Turniej był organizowany dla ministrantów w kategorii wiekowej – rocznik 2002 i młodsi (szkoła podstawowa). Drużyny zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe: młodsi (klasa II – IV) i starsi (V-VI). Na wyzwanie opowiedziało 6 parafii. Ministrantom dziękujemy za liczny udział i piękn± walkę. Dziękujemy Księdzu Biskupowi Grzegorzowi Kaszakowi za objecie turnieju patronatem honorowym, za rozpoczęcie zawodów – pierwsze kopnięcie.
Dziękujemy za pomoc w organizacji i ufundowanie nagród Panu radnemu Edwardowi Boberowi. Dziękujemy Pani Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych za udostępnienie Sali sportowej, i wszystkim którzy pomogli w przeprowadzeniu turnieju.Szczególne podziękowania dla Ks. Pawła za zorganizowanie turnieju.

Wyniki:
Starsi
1. Parafia pw. Nawrócenia ¦więtego Pawła D±browa Górnicza
2. Parafia pw. ¶w. Rafała Kalinowskiego D±browa Górnicza
3. Parafia pw. ¦więtego Maksymiliana D±browa Górnicza
4. Parafia pw. ¶w. Antoniego Parafia Wojkowice

Młodsi
1. Parafia pw. ¦więtego Maksymiliana D±browa Górnicza
2. Parafia pw. ¶w. Rafała Kalinowskiego D±browa Górnicza
3. Parafia pw. Nawrócenia ¦więtego Pawła D±browa Górnicza
4. Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej D±browa Górnicza
5. Parafia pw. ¦więtego Maksymiliana D±browa Górnicza B i Parafia pw. ¶w. Antoniego D±browa Górnicza