22.11.2017 - Koncert ku czci św. Cecylii

Parafia św. Maksymiliana w Dąbrowie Górniczej uczciła św. Cecylię koncertem ku jej czci. Wystąpiły parafialne zespoły, duety i soliści, poczynając od najmłodszych, a kończąc na zawodowych muzykach. Była to okazja do zaprezentowania swojego talentu. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za to, że zechcieli swoimi zdolnościami chwalić Pana Boga, a wszystkim, którzy w ich głosy się wsłuchiwali życzymy aby przez piękno muzyki było dla Was inspiracją, aby swoje życie uczynić pieśnią ku czci Boga - Stwórcy wszelkiego piękna. W koncercie wystąpili: organista Robert Szewczuk, Agnieszka Jachimowska, Zespół Kameralny Szkoły Muzycznej, Zespół Muzyki Dawnej Szkoły Muzycznej, Kacper i Weronika Bronikowscy, Schola dziecięca i Zespół młodzieżowy z parafii św. Maksymiliana, Łukasz Olender i Hania Stępień, Emilia Małolepszy, Chór parafialny św. Maksymiliana oraz Zespół "Świadectwo" z parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Dąbrowie Górniczej.