[Rozmiar: 263908 bajtów] 08.03.2015 - "Idźcie na cały świat......." (Mk 16,15)
Msza św. i spotkanie z małżeństwami z Ruchu Spotkań Małżeńskich

„ Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię” - odpowiadając na wezwanie Pana Jezusa w Wielkim Poście szukamy sposobu by odnowić swoją wiarę, miłość do Boga i do ludzi. W niedzielę 08.03 gościliśmy w naszej parafii Ruch Spotkań Małżeńskich, wskazujący na konieczność nieustannego otwierania się na działanie Pana Boga w sakramencie małżeństwa. Małżonkowie od chwili przyjęcia sakramentu nie powinni osiąść na laurach, ale z jeszcze większą mocą powinni zadbać o wzajemną miłość. Przecież teraz w ich związku, rodzinie obecny jest Pan Jezus. Nasi goście włączyli się w liturgie poprzez śpiew, czytania, wspólną modlitwę. Jedna za para animatorskich podzieliła się świadectwem swojej drogi w Ruchu Spotkań Małżeńskich.
Po Mszy Świętej kilka małżeństw z naszej parafii zagościło na plebanii, na dobrej kawie i pysznym cieście. Tam też nasi goście udzielili szczegółowych informacji, dotyczących działania Ruchu.

Więcej o Ruchu Spotkań Małżeńskich: www.spotkaniamalzenskie.pl